مرحله 1: اخذ مدرک کارشناسی در حالی که یک مدرک دانشگاهی همیشه لازم نیست تا در این زمینه حرفه ای آغاز شده، اداره آمار کار ایالات متحده (BLS) گزارش می دهد که خلبان مورد نیاز به مدرک کارشناسی، که می تواند در هر رشته باشد. با این حال، خلبانان مشتاق می توانید دانش مرتبط تر با ثبت نام در برنامه یک حمل و نقل هوایی و یا هوانوردی لیسانس به دست آورید. صرف نظر از عمده، دانش آموزان باید در ترم فیزیک، مهندسی حمل و نقل هوایی، ریاضیات و انگلیسی کامل است. این مهم است که ثبت نام در برنامه حمل و نقل هوایی و یا هوانوردی است که توسط اداره هوانوردی فدرال (FAA) تایید شده است. موفقیت نکته: پیوستن به یک باشگاه دانش آموز. عضویت در یک باشگاه دانشجویی، مانند انجمن خط هوایی خلبانان، بین المللی (ALPA) باشگاه ACE، می توانید کمک به دانش آموزان اتصالات شبکه را تشکیل می دهند، کسب اطلاعات بیشتر در مورد صنعت و پیدا کردن شغل پس از فارغ التحصیلی. مرحله 2: به دست آوردن تجربه پرواز مشتاق خلبان مورد نیاز برای تکمیل تعداد معینی از ساعت آموزش پرواز را به واجد شرایط برای اخذ مجوز. به دست آوردن گواهینامه خلبان تجاری، 250 ساعت از زمان پرواز، علاوه بر 1،500 ساعت از زمان پرواز برای یک گواهینامه خلبان حمل و نقل هواپیمایی مورد نیاز است. آموزش پرواز می تواند از طریق برنامه های مدرک و یا از طریق پرواز مدارس تایید شده توسط FAA به پایان رسید. خلبانان نیز باید حداقل 40 ساعت از ابزار تجربه در هوا و از طریق شبیه سازی پرواز داشته باشد. ابزار رتبه پرواز نشان دادن توانایی یک خلبان را به پرواز در شرایط دید کم. نکات موفقیت: یافتن مربیان پرواز شخصی است. اگر چه آموزش رسمی آموزش و پرورش عمومی را فراهم می کند، معمولا به اندازه کافی تجربه به راحتی به عنوان یک خلبان خطوط هوایی موفق با توجه به ALPA فراهم نیست،. با استخدام مربیان شخصی، دانش آموزان فرصت برای به دست آوردن دانش عمیق داشته باشد. اضافه کردن ارتش. با توجه به ALPA، بسیاری از خلبانان به دست آمده پرواز تجربه را از طریق نظامی است. خلبانان نظامی نیز از این فرصت به دست آوردن تجربه پرواز قابل توجهی داشته و نامزدهای جذاب برای شرکت های هواپیمایی هستند. مرحله 3: اخذ پروانه به دست آوردن گواهینامه خلبان، حداقل تعداد ساعت پرواز باید پر شوند. افراد همچنین انتظار می رود یک آزمون کتبی به تصویب، نشان دادن توانایی پرواز و یک ابزار پرواز امتحان امتیاز. به عنوان بخشی از مقررات مجوز خلبان، افراد مورد نیاز یک معاینه فیزیکی، که شامل داشتن چشم انداز قابل اصلاح به 20/20، شنوایی خوب و بدون معلولیت فیزیکی است که می تواند با این کار دخالت به تصویب.
مرحله 4: به دست آوردن تجربه و حرفه ای بسیاری از شرکت های هواپیمایی نیاز خلبانان را به آزمون فیزیکی، روانی و استعداد، و همچنین تست مواد مخدر به عنوان یک پیش نیاز برای اشتغال است. هنگامی که استخدام، خلبانان به طور کلی نیاز به تحمل اضافی 6-8 هفته پس از آموزش، از جمله حداقل 25 ساعت از زمان پرواز. علاوه بر این، بسیاری از استخدام های جدید در عنوان شرکت خلبانان به ارمغان آورد. آن را نیز غیر معمول نیست برای برخی از خلبانان برای شروع کار خود را در رفت و آمد های کوچک و یا شرکت های هواپیمایی منطقه ای است. این به آنها این فرصت را به دست آوردن تجربه بیشتر پرواز قبل از اینکه توسط یک شرکت هواپیمایی بزرگ استخدام شده است. مرحله 5: پیش به عنوان یک شرکت هواپیمایی خلبان ترین پیشرفت در این زمینه در ارشد است، اما خلبانان می توانند رتبه کاپیتان از طرق دیگر برسد. خلبانان می توانید مجوز یک خلبان حمل و نقل هوایی، که نشان می دهد متقابل کشور، شب و ابزار تجربه پرواز به دست آورد. این نیاز به گذراندن امتحانات FAA نوشته شده و عملی اضافی. خلبانان همچنین ممکن است برای به دست آوردن هدف رتبه پرواز است. به طور معمول، رتبه بندی به طور مستقیم به نوع هواپیما می توان پرواز، مانند یک هواپیمای جت چند موتور مرتبط است. موفقیت نکته: اضافه کردن یک انجمن حرفه ای. خلبانان باید توانایی برای ادامه یادگیری و ماندن تا به روز با تغییرات در صنعت از طریق عضویت در انجمن خلبان حرفه ای. به عنوان مثال، خلبان می تواند برنامه های اینترنتی آموزش ایمنی هواپیما و آموزشی ارائه شده توسط صاحبان هواپیما و انجمن خلبانان (AOPA) و یا سمینارها ایمنی ارائه شده توسط فدراسیون بین المللی انجمن خلبانان خطوط هوایی (IFALPA) دسترسی داشته باشید.
کلمات کلیدی مرتبط: چگونگی انجام وظایف در واحدهای اجرایی بیمه ای , حقوق یک بازیگر در منطقه 14 , کارمندان بانک چه تسهیلاتی دریافت می کنند , بانک سینا استخدام بندرانزلی با شرایط استثنائی , فیزیوتراپی برای چه بیمارانی مفید است؟ , بانک سینا میدان ونک تمام وقت , چگونه یک چشم پزشک مناسب انتخاب کنیم؟ , بندر ترکمن روانشناس در منطقه عالی , آنچه كه مهندس مكانیك انجام می دهد؟ , نیاز به یک خیاط چابهار حقوق مکفی ,